Tworzone przez nas strony internetowe pozwolą Ci dotrzeć do nowych klientów, poszerzyć grono czytelników, atrakcyjnie zaprezentować swoją ofertę.

Budowę każdej strony www opieramy na indywidualnej konsultacji z klientem i dokładnym rozpoznaniu jego oczekiwań, wszystko to po to, aby móc zaoferować profesjonalny projekt w konkurencyjnej cenie. Dla każdego projektu strony internetowej przygotowywana jest bezpłatna wycena.

Działamy na terenie Krakowa, klientów chętnie zaprosimy na spotkanie w celu omówienia projektu, zapraszamy również do zdalnej konsultacji i współpracy.

Zobacz nasze realizacje

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Internet jest w obecnych czasach naturalną i często pierwszą formą wyszukiwania potrzebnych informacji. Własna strona www pozwala nie tylko dotrzeć do nowych klientów, ale również zbudować zainteresowanie i lojalność obecnych, a także podnosi wiarygodność firmy i pozwala na pełne i atrakcyjne przedstawienie swojej oferty.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WORDPRESS

Strony internetowe Wordpress

System zarządzania treścią Wordpress umożliwia samodzielne zarządzanie treścią stron internetowych, bieżące aktualizacje, prowadzenie bloga lub portalu. Oferujemy budowę stron w oparciu o Wordpress jak również kodowanie szablonów graficznych pod ten system.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

RESPONSIVE DESIGN

Responsywne strony internetowe

Responsive Web Design, czyli elastyczne projektowanie stron internetowych, pozwala na ich prawidłowe wyświetlanie zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Ponieważ odsetek stron otwieranych na urządzeniach o niewielkich rozmiarach ekranu (smartfony, tablety) stale rośnie, istotne jest, aby również ich użytkownicy mogli wygodnie i efektywnie korzystać z Twojej strony internetowej. Wykorzystanie projektowania responsywnego pozwala również na dostosowanie wyświetlanych treści do rozmiaru ekranu i przedstawienie tylko tych informacji, które dla użytkownika są najistotniejsze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W naszej ofercie:

Strony wizytówki

do 10 podstron, HTML + CSS z elementami JavaScript, formularz kontaktowy, mapa

Optymalne cenowo rozwiązanie do prezentacji oferty firmowej, stworzenia strony informacyjnej. Bez panelu administracyjnego.

Strony z CMS

do 10 podstron, HTML + CSS z elementami JavaScript, formularz kontaktowy, mapa, system zarządzania treścią strony

Idealne dla Klientów zamieszczających na swojej stronie aktualności lub artykuły, blogerów, rozbudowanych stron firmowych

Sklepy internetowe

w pełni funkcjonalny sklep internetowy oparty o platformy Wordpress (WooCommerce) lub Prestashop

Pełne zarządzanie asortymentem, zamówieniami, integracja z systemami płatności

Szablony email

nowoczesne szablony email dostosowany do wymagań programów pocztowych oraz wyświetlania na urządzeniach mobilnych

Kodowanie PSD do HTML/Wordpress

tworzymy responsywne szablony wykorzystujące najnowsze możliwości HTML5/CSS3

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WYCENY!