Projektujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla sprzedaży online

Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań e-commerce oparty na systemach Woocommerce, ThriveCart, oraz systemach multivendor dla portali sprzedażowych.

Tworzymy sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą fizycznych produktów, jak również produktów i usług cyfrowych, biletów czy subskrypcji.

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt skelpu internetowego i dobrać najlepsze rozwiązania.

sklepy

Rozwiązania e-commerce

Sklepy internetowe

Tworzone przez nas sklepy internetowe bazują najczęściej na systemie Woocommerce pozwalającym na pełne zarządzanie bazą produktów, stanami magazynowymi, jak również umożliwiającym dodawanie ofert promocyjnych, różnych opcji płatności online i przy odbiorze oraz zarządzanie danymi klientów.

Portale sprzedażowe

Oferujemy kompleksową budowę portali sprzedażowych pozwalającym wielu sprzedawcom na wystawianie swoich produktów oraz sprzedaż w systemie standardowym lub aukcyjnym, pobieranie opłat przez administratora portalu, promocję wybranych sprzedawców.

Sprzedaż produktów cyfrowych

W naszej ofercie mamy również rozwiązania pozwalające na bezpieczną sprzedaż produktów cyfrowych, takich jak zdjęcia, pliki audio, ebooki, bilety. Umożliwiamy zabezpieczenie dostępu do plików i wygodny panel użytkownika.

Subskrypcje

Tworzymy rozwiązania ecommerce oparte na subskrypcjach i powtarzalnych płatnościach za towar lub dostęp do usług. Oferujemy zautomatyzowany system poboru kolejnych płatności oraz panel klienta pozwalający na zarządzenie subskrypcją.

Shopping Basket