Tworzone przez nas strony internetowe pozwolą Ci dotrzeć do nowych klientów, poszerzyć grono czytelników, atrakcyjnie zaprezentować swoją ofertę.

Budowę każdej strony www opieramy na indywidualnej konsultacji z klientem i dokładnym rozpoznaniu jego oczekiwań, wszystko to po to, aby móc zaoferować profesjonalny projekt w konkurencyjnej cenie. Dla każdego projektu strony internetowej przygotowywana jest bezpłatna wycena.

strony

Etapy tworzenia strony internetowej

Konsultacja i planowanie

Pracę nad projektem strony internetowej rozpoczynamy od konsultacji z klientem, określenia jego potrzeb i zasugerowania rozwiązań, które pozwolą na stworzenie strony www dopasowanej do specyfiki firmy czy branży.

Zbieramy wszelkie niezbędne informacje na temat oczekiwań klienta, a także dodatkowych usług, jakie mogą okazać się przydatne, aby sprawnie wdrożyć gotową stronę internetową.

Na tym etapie dokonujemy szacunkowej wyceny i przedstawiamy wstępną koncepcję graficzną strony www.

Koncepcja graficzna strony

Po ustaleniu tematyki i zawartości strony oraz funkcji jakie ma ona posiadać, przystępujemy do przygotowania projektu graficznego strony internetowej - wybieramy zdjęcia, ustalamy kolorystykę i ogólny styl strony.

Aby przystąpić do projektowania strony, prosimy naszych klientów o przekazanie wszelkich materiałów graficznych, takich jak logo, fotografie, oraz tekstów, które mają znaleźć się na stronie.

Gotowy projekt przekazywany jest klientowi do akceptacji, na bieżąco wprowadzamy sugerowane zmiany i poprawki.

Istnieje możliwość przekazania gotowego szablonu strony lub własnego projektu.

Budowa strony internetowej

Na tym etapie przystępujemy do kodowania strony www na podstawie przygotowanego lub otrzymanego szablonu. Wersja testowa strony jest dostępna dla Państwa przez cały czas trwania wdrożenia, co pozwala na efektywną komunikację w kwestii ewentualnych poprawek czy zmian.

Wdrożenie gotowej strony

Po zaakceptowaniu przez klienta ostatecznej wersji strony www zostaje ona przeniesiona pod właściwą domenę, dodatkowo tworzymy konta email pod domeną klienta, podłączamy narzędzia do analizy ruchu na stronie internetowej (Google Analytics), oferujemy pomoc w optymalizacji witryny pod kątem pozycjonowania oraz zgłaszamy nową stronę do indeksu wyszukiwarki Google.

Shopping Basket